Muzika – universali kalba, o jos įtaka vartotojų elgsenai įrodyta dar praeitame šimtmetyje.

Cherry Music
Nes muzika verčia žmones dainuoti

Cherry Music platformos funkcionalumas

Specialiai jums sukūrėme šiuolaikišką ir patogią muzikos bei reklamos transliavimo platformą.

GROJARAŠČIAI

Profesionalūs ir šiuolaikiški grojaraščiai pritaikyti jūsų įmonės veiklai.

PADALINIAI

Centralizuotai valdykite savo verslo padalinius visame pasaulyje. Jūs sprendžiate, kokia muzika skambės jūsų padalinyje Vilniuje, Londone ir Niujorke.

LAIKAS

Transliuokite grojaraščius pageidaujamu laiku. Ryte, vakare, darbo dieną ar savaitgalį sistema automatiškai paleis pageidaujamus grojaraščius pagal jūsų verslo ciklus.

REKLAMA

Padidinkite savo verslo pajamas transliuodami reklamas, akcijas, pranešimus pageidaujamu laiku – viskas paprasta ir efektyvu.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Mobilioji programėlė atveria neribotas galimybes muziką transliuoti visais Android ir iOS įrenginiais. Su programėle muzika gros net dingus internetui. Parsisiųsti Android arba iOS

APTARNAVIMAS

Visapusiška pagalba muzikos transliavimo klausimais nuo įrangos iki turinio.

Planas A

Komercinė, populiarioji muzika
Atraskite stilingiausius garsus, mėgaukitės naujausia muzika iš viso pasaulio, suteikite savo prekės ženklui emociją, kuriai Jūsų klientai nebegalės atsispirti.

Planas B

Neatstovaujamų autorių muzika
Suteikite savo verslui konkurencinį pranašumą sumažindami išlaidas muzikos licencijoms, šis planas Jums leis sutaupyti licencinius mokesčius.

Cherry Music
Nes muzika verčia žmones dainuoti

Kitos paslaugos

MUZIKOS GROJARAŠČIAI VERSLUI

Grojaraščiai pritaikyti įvairioms verslo erdvėms – mažmeninės prekybos vietoms, viešojo maitinimo įstaigoms, viešbučiams, sporto ir sveikatinimo centrams, degalinėms ir kt. Savo klientams siūlome nuolat atnaujinamus ir pildomus grojaraščius pagal žanrus, veiklas, šventes. Tai yra ypatingai efektyvus būdas užtikrinti šiuolaikišką muzikos transliavimą.

MUZIKOS GROJARAŠČIAI RENGINIAMS

Kai renginiui muzikos reikia čia ir dabar, negaištant laiko išsiimti licencijas kolektyvinio administravimo organizacjose, neieškant “kas galėtų pagroti?” renginio metu ir pan. Siūlome specializuotus / teminius grojaraščius viešiems ir vidiniams įmonių renginiams – tai greitas ir paprastas būdas sukurti ypatingą nuotaiką, sutaupyti laiko ir lėšų.

GRUPIŲ IR ATLIKĖJŲ PASIRODYMAI

Jūsų renginiui ar šventei galime pasiūlyti gyvus populiariausių šalies grupių ir atlikėjų pasirodymus.

MUZIKOS ALBUMŲ LEIDYBA

Cherry Music užsiima muzikos albumų leidyba. Per pastarąjį dešimtmetį dauguma muzikos inovacijų vyko ir tebevyksta skaitmeninėje erdvėje. Aktyviai sekdami šiuos procesus, atlikėjams galime pasiūlyti ne tik tradicinius leidybos būdus (CD gamyba, fizinis platinimas įvairiose prekybos vietose), bet ir skaitmenines platinimo galimybes su išskirtinėmis reklamos pozicijomis didžiausiose muzikos klausymosi platformose, pvz.: Spotify, Deezer, iTunes ir kt.

MUZIKOS ĮRANGA

Padėsime jums išsirinkti patikimų gamintojų muzikos įrangą už konkurencingą kainą. Projektuojame garso sistemas, parenkame suderintą įrangą ir tinkamai ją sumontuojame. Darbus atlieka profesionalai, todėl užtikriname kokybišką garso atkūrimą jūsų komercinėse patalpose.

INDIVIDUALŪS MUZIKOS GROJARAŠČIAI PAGAL PREKĖS ŽENKLO ĮVAIZDŽIO APRAŠYMĄ (ANGL. BRAND BOOK)

Sukurkite savo verslo tapatybę pasitelkdami mūsų patirtį ir geriausią muziką iš viso pasaulio. Kuriame individualius grojaraščius atitinkančius prekės ženklo įvaizdį.