Garso sistemų montavimas

Sprendimai verslui

 • Patalpų įgarsinimo įrangos parinkimas
 • Garso sistemų montavimas, pajungimas
 • Muzikos turinio parinkimas, transliavimas

Garso sistemų montavimo ir pajungimo darbai

Kokybiška ir tinkamai parinkta, garso sistema prisidės prie jaukesnės atmosferos, solidesnio įvaizdžio ir paskatins pardavimus prekybos bei paslaugų vietose.

Garso sistemų montavimas komercinėse patalpose (parduovėse, kavinėse, sporto klubuose ir pan.) nėra tik gebėjimas išsirinkti kolonėles ir sujungti laidus. Net ir įsigijus gerą garso įrangą dar nereiškia, kad muzika skambės gerai. Todėl planuojant foninės muzikos įgarsinimo sprendimus labai svarbu tinkamai suprojektuoti visą garso sistemos infrastruktūrą, akreipiant dėmesį ne tik į patalpų interjerą, bet ir atsižvelgiant į komercinių erdvių akustinius parametrus, plotus, lubų aukštį ir daugelį kitų faktorių.

Siūlome aukštos kokybės, patikimų garso aparatūros gamintojų produktus. Siūlomos garso sistemos yra komercinės paskirties, o tai reiškia, kad garso sistemos yra kurtos taip, kad būtų atsparios neigiamiems aplinkoms veiksniams (temperatūrų kaitai, užterštumui, drėgmei ir pan.) ir ilgai tarnautų net ir grojant be perstojo.

Planas A

Komercinė, populiarioji muzika.
Komercinė, populiarioji muzika. Atraskite stilingiausius garsus, mėgaukitės naujausia muzika iš viso pasaulio, suteikite savo prekės ženklui emociją, kuriai Jūsų klientai nebegalės atsispirti. Šio plano naudojimui reikalingos licencijos ir iš kolektyvinių teisių administratorių.

Planas B

Tiesiogiai licencijuojama muzika.
Tiesiogiai licencijuojama muzika Suteikite savo verslui konkurencinį pranašumą sumažindami išlaidas muzikos licencijoms – B planas Jums leis sutaupyti. Įsigiję tiesioginę licenciją, galėsite atsisakyti kolektyvinių teisių administratorių (LATGA, AGATA) licencijų.

Cherry Music platforma

Muzika pateikiama modernioje ir patogioje muzikos ir reklamos transliavimo platformoje.
Muzika ir grojaraščių sudarymas

Mėgaukitės naujausiais kūriniais iš viso pasaulio. Stiprinkite savo prekės ženklo įvaizdį naudodami verslui tinkamus grojaraščius, kuriuos klientai mėgsta ir su kuriais palaiko ryšį.

Skelbimai ir pranešimai

Padidinkite pardavimus paleisdami asmeninius skelbimus savo klientams. Palaikykite aukštą standartą transliuodami pranešimus ir darbo valandas. Jūsų darbuotojams tai patiks.

Vieta

Valdykite savo verslą visame pasaulyje. Jūs sprendžiate, kokia muzika ir skelbimai skambės jūsų verslo vietoje Dubajuje, Londone ar Niujorke.

Pagalba

Gyvas klientų aptarnavimas transliacijų ir garso įrangos klausimais. Priskiriamas asmenis vadybinkas.

Skirtingos technologijos vienam tikslui

Grokite muziką, reklaminius skelbimus, pranešimus ir planuokite viską pagal savo verslo poreikius. Tai paprasta, patikima ir veiksminga, nes visi technologiniai sprendimai paruošti taip, kad prisitaikytų prie Jūsų verslo.

Naršyklė

Grokite muziką, reklaminius skelbimus, pranešimus ir planuokite viską pagal savo verslo poreikius. Tai paprasta, patikima ir veiksminga. Jums tereikia interneto naršyklės kompiuteryje.

Mobili aplikacija

Labai patogu turėti specialų planšetinį kompiuterį, kuriame grojama muzika iš programėlės, o jei dėl kokių nors priežasčių turite prastą interneto ryšį, programėlė groja neprisijungus, todėl muzikos transliacija visada veikia sklandžiai.

Cherry Box

Jei jūsų garso sistemos sumontuotos serverinėje arba jei norite, kad darbuotojai negalėtų keisti muzikos, geriausia rinktis Cherry Box. Ji veikia tiesiogiai su mūsų serveriais, visas turinys saugomas vidinėje atmintyje, taip užtikrinamas aukščiausio lygio transliacijos patikimumas, kurį naudoja bankai, kazino, prekybos centrai ir kt.

Cherry Box

Naujos kartos transliacijos įrenginys verslui
 • Sukurtas verslui t.y. pritaikytas 24/7 veikimui
 • Transliacijos automatizavimas pagal laiką
 • Apriboja muzikos perjunginėjimą darbuotojams
 • Transliacijos vykdomos iš vidinės atminties
 • Pajungiamas prie visų tipų stiprintuvų
 • Pajungimas prie interneto LAN arba Wi-Fi

Kodėl Cherry Music?

Per daugiau nei dvyliką veiklos metų "Cherry Music" padėjo įmonėms didinti pardavimus ir auginti prekės ženklo įvaizdį teikdama profesionalius muzikos bei reklamos transliavimo sprendimus verslui. Įgyvendinta virš 1000 pačių įvairiausių projektų: nuo kebabinių iki oro uostų, įskaitant, restoranus, barus, prekybos centrus, muziejus, vandens parkus ar sporto klubus. Prisijunkite prie mūsų ir auginkite savo verslą dabar.


Pasitenkinimas

Tinkamai parinkta muzika atlieps Jūsų verslo tematiką. Jūsų klientams ir darbuotojams patiks profesionaliai sudaryti grojaraščiai, atitinkantys visų lūkesčius.


Prekės ženklas

Muzika galima tiek daug pasakyti ir tikrai norisi tai pasakyti teisingai. Kai muzika atitinka jūsų verslo tematiką, Jūsų klientams ji įgauna prasmę, tuomet pradedate kurti savo prekės ženklo įvaizdį.


Pajamos

Vienas geras dalykas veda prie kito. Sukurtas darbuotojų bei klientų pasitenkinimas, augina ir prekės ženklo įvaizdį, kuris konvertuojasi į tai, kad didėja ir Jūsų pardavimų pajamos.

Turite klausimų?
Visada galime surengti susitikimą

Turite klausimų apie muziką, kainas, diegimą ar kt. Mūsų puikiai apmokyti atstovai yra pasirengę jums padėti.

Auginkite savo verslą

Nedidelė investicija, suteikianti jūsų verslui didelį konkurencinį pranašumą!

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę