Muzikos licencijavimas komercinėms erdvėms

Norėdami groti muziką komercinėse erdvėse (pavyzdžiui prekybos centras, kavinė, sporto klubas, parduotuvė ir pan.) privalote įsigyti muzikos transliavimo licenciją. Įprastas būdas anksčiau buvo įsigyti licenciją iš kolektyvinių teisių administravimo organizacijų, tokių kaip LATGA ir AGATA, tačiau jau kurį laiką egzistuoja alternatyva –  tiesioginė muzikos licencija iš CHERRY MUSIC, tokia licencija paprastai yra pigesnė, nes turi mažiau tarpininkų, o honorarai atlikėjams yra paskirstomi pagal faktinį jų kūrinių panaudojimą.

Pagrindiniai skirtumai tarp kolektyviai administruojamų teisių (Lietuvoje – LATGA, AGATA) ir tiesioginio licencijavimo per CHERRY MUSIC – kaina, turinys ir honorarų paskirstymas.

Tiesioginio licencijavimo keliu eina mažiau žinomi atlikėjai, todėl šią licenciją renkasi įmonės, kurioms nėra svarbu, kad jų komercinėse erdvėse skambėtų populiarūs, dažniausiai per radiją girdimi kūriniai. Tiesioginės muzikos licencijos iš CHERRY MUSIC kaina yra mažesnė nei įprastinių LATGA, AGATA organizacijų išduodamų licencijų, todėl įmonės sutaupo. Dar vienas privalumas yra ir tai, kad kartu su tiesiogine CHERRY MUSIC licencija, įmonės gauna ir pačios muzikos transliavimo paslaugą, t.y. viena sutartimi įsigyjama licencija ir muzikos transliavimo platforma su verslui pritaikytais tematiniais grojaraščiais.

Auginkite savo verslą

Nedidelė investicija, suteikianti jūsų verslui didelį konkurencinį pranašumą!

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę