Foninė muzika kavinėms, parduotuvėms, sporto klubams.

Foninė muzika verslui
cherrymusic-fonine-muzika-grojarasciai-verslui-platforma

Muzikos platforma

Muziką pateikiame šiuolaikiškoje ir patogioje muzikos bei reklamos transliavimo platformoje. Cherry Music muzikiniai sprendimai idealiai tinka tiek smulkiam verslui, tiek stambiems prekybos ir maitinimo tinklams.

Cherry Music platforma leidžia dinamiškai valdyti savo muzikos transliavimo taškų tinklą, keisti grojaraščius, rinktis iš daugybės muzikinių stilių, transliuoti reklamas ir akcijas.

Padidinkite savo verslo konkurencingumą su Cherry Music. Tyrimai rodo, kad muzika daro įtaką net 9 iš 10 žmonių – išnaudokime tai!

Cherry Music platformos funkcionalumas

Specialiai jums sukūrėme šiuolaikišką ir patogią muzikos bei reklamos transliavimo platformą.

GROJARAŠČIAI

Profesionalūs ir šiuolaikiški grojaraščiai pritaikyti jūsų įmonės veiklai.

PADALINIAI

Centralizuotai valdykite savo verslo padalinius visame pasaulyje. Jūs sprendžiate, kokia muzika skambės jūsų padalinyje Vilniuje, Londone ir Niujorke.

LAIKAS

Transliuokite grojaraščius pageidaujamu laiku. Ryte, vakare, darbo dieną ar savaitgalį sistema automatiškai paleis pageidaujamus grojaraščius pagal jūsų verslo ciklus.

REKLAMA

Padidinkite savo verslo pajamas transliuodami reklamas, akcijas, pranešimus pageidaujamu laiku – viskas paprasta ir efektyvu.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Mobilioji programėlė atveria neribotas galimybes muziką transliuoti visais Android ir iOS įrenginiais. Su programėle muzika gros net dingus internetui. Parsisiųsti Android arba iOS

APTARNAVIMAS

Visapusiška pagalba muzikos transliavimo klausimais nuo įrangos iki turinio.

Planas A

Komercinė, populiarioji muzika
Atraskite stilingiausius garsus, mėgaukitės naujausia muzika iš viso pasaulio, suteikite savo prekės ženklui emociją, kuriai Jūsų klientai nebegalės atsispirti.

Planas B

Neatstovaujamų autorių muzika
Suteikite savo verslui konkurencinį pranašumą sumažindami išlaidas muzikos licencijoms, šis planas Jums leis sutaupyti licencinius mokesčius.

Muzikos įranga

Siūlome žinomų pasaulio gamintojų muzikos įrangą. Projektuojame garso sistemų išdėstymą, parenkame suderintą įrangą ir ją tinakamai sumontuojame. Darbus atlieka profesionalai, todėl pasiekiami puikūs rezultatai.

cherrymusic-audio-sistemos-iranga-kavine-platforma-garsas-muzika-4