Sakoma, kad žmogaus zodiako ženklas pasako nemažai apie žmogaus asmenybę, žinoma, jeigu vadovaujatės astrologiniais principais savo kasdieniame gyvenime.

Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrą muzikos stilių, kurį mėgstame ir atlikėjus, kurių kūrinių galime klausytis diena iš dienos be perstojo.

Mokslininkai yra pateikę nemažai tyrimų bandančių paaiškinti kokie faktoriai formuoja mūsų muzikinius pomėgius, tačiau vientiso atsakymo kol kas atrasta nėra. Net ir astrologai pateikia savo versiją.

Pasirodo, muzika gali atspindėti ir mūsų astrologinę asmenybę.

Žemiau pateikiame astrologų pastebėjimus kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas

Avinams muzika privalo dvelkti aistra, visai kaip ir jie patys. Šie asmenys negali sėdėti ramiai, todėl juos labiausiai „veža“ kūriniai turintys aukštą tempą ir didelę energiją.

Iš elektroninės muzikos stiliaus jiems labiausiai patinka „Drum and Bass“ muzikos žanras, o iš labiau tradicinių – sunkusis rokas ir metalas.

Šie stiliai – būdas įkrauti savo vidinę energiją.

Jautis

Po šiuo ženklu gimusieji dažniausiai neturi vieno konkretaus muzikos žanro, kuris jiems patinka, o jeigu ir turi – nevengia pasiklausyti ir atlikėjų iš visai kitų „muzikinių pasaulių“. Jaučių muzikos klausymo įpročius žymiai dažniau reguliuoja jų nuotaika ir asmeniniai išgyvenimai.

Dėl gero gebėjimo jausti savo ir kitų emocijas, jaučiai neretai gali ir patys tapti puikiais muzikantais, turinčiais puikią publikos kontrolę. Jiems dažnai patinka itin dramatiška ir prasminga muzika.

Dvyniai

Dvyniai – iš prigimties smalsukai, besidomintys daugeliu dalykų gyvenime. Tai, žinoma, atsispindi ir jų klausomoje muzikoje. Šiems žmonėms yra nesunku įsijausti į skirtingų atlikėjų kuriamą muziką bei suprasti jų kūrinių prasmę.

Paprastai džiazas yra įvardijamas kaip dvynių mėgstamiausias muzikos stilius, kadangi jo kūriniai neretai yra nenuspėjami, kompleksiškos struktūros ir kiekvieną kartą atliekami vis kitaip. Kitas dalykas dėl ko džiazas toks įdomus jiems – skirtingų kultūrų maiša. Neretai čia galima sutikti afrikietiškų, azijietiškų bei europietiškų prieskonių.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai – iš prigimties yra romantikai ir gražių melodijų mėgėjai. Tarp jų klausomiausių dainų galime surasti daug atpalaiduojančių ir ramių dainų, kurios tarsi atspindi jų asmenybes – mažą ryžtą ir dideles abejones gyvenimo klausimams.

Paprastai jiems patinka klasikinė muzika, įskaitant ne tik tradicinius kompozitorius, tačiau ir modernią klasiką atėjusią iš praėjusių dešimtmečių.

Liūtas

Liūtai yra dar vienas muzikos ženklas, kuriems muzikos stilius nėra labai svarbus. Šios asmenybės iš prigimties turi norą būti lyderiais ir parodyti savo sugebėjimus. Muzika jiems yra tarsi priemonė pademonstruoti savo talentus ir realizuoti savo fantazijas.

Labai dažnai po liūto ženklu gimsta patys didžiausi kompozitoriai, taip pat ir populiariosios muzikos atlikėjai siekiantys būti žymūs, populiarūs ir vertinami.

Mergelė

Mergėlės ženklu paženklintiems žmonėms muzikoje labiausiai rūpi prasmė ir istorija, todėl čia pasireiškia didžiulis pomėgis klausytis operų ir įvairių klasikinių miuziklių.

Kita muzika, kurioje itin svarbus pasakojamasis istorijos elementas – tai hiphopas ir repas, todėl mergelės dažnai būna ir šios muzikos fanai.

Paprastai jie renkasi klausytis tokios muzikos, kuri geriausiai atspindi jų vidinius išgyvenimus.

Svarstyklės

Šiems zodiako ženklams taip pat neretai patinka klasikinės muzikos kūriniai. Svarstyklės – tai principingi ir atsakingi žmonės mėgstantys tvarką ir taisykles, tam tikra prasme kaip ir klasikinių kompozitorių kūriniai paremti aiškiais principais.

Jiems ne tik patinka aukšto profesionalumo ir atlikimo muzika, tačiau jeigu ir jie patys kuria, laikosi būtent tų pačių principų.

Skorpionas

Skorpionai – tai asmenys, kurie viduje turi daug energijos ir entuziazmo. Jie tiesiog dievina didžiules žmonių kampanijas, kas atsispindi ir jų muzikos įpročiuose. Jie kur kas mieliau nuvyks atlikėjo pamatyti gyvai ir pašėlti kartu su minia, nei sėdėti namie ir klausyti įrašo.

Paprastai juos labiausiai veža šokių muzika bei rokas – žanrai pasižyminti aktyviais ritmais ir energingu jos atlikimu gyvai.

Šaulys

Šauliams muzika yra neatsiejamas gyvenimo dalykas. Jiems patinka gilią prasmę turintys kūriniai, tačiau kartu čia nebus vietos žemos nuotaikos kūriniams, kadangi muzika šauliams turi suteikti gyvybiškos energijos.

Kartu šiems žmonėms svarbūs ir klausymo principai. Jiems patinka geros kokybės garso aparatūra, todėl dažnai  investuoja į tai nemažus pinigus.

Ožiaragis

Ožiaragiams lyderystė taip pat yra prigimtinė vertybė. Jiems labai patinka daug energijos turinti muzika, kuri virpintų ne tik jų pačių, bet ir kitų širdis. Jei ožiaragiai patys yra muzikos kūrėjai, jiems rūpės sukurti populiarų hitą, kurį klausysis minios žmonių.

Paprastai artimiausia širdžiai jiems yra daug energijos turinti šokių muzika.

Vandenis

Vandeniai – ramios asmenybės, todėl jiems labiausiai patiks atpalaiduojantys ritmai ir melodinga muzika. Neretai jie yra baladžių bei tradicinių instrumentų, tokių kaip pianinas ar gitara mėgėjai. Toks skambesys labiausiai rezonuoja su jų asmenybėmis.

Žuvys

Žuvys – introspektyvūs žmonės, kuriems muzika yra tarsi būdas geriau suprasti save ir vidinius jausmus. Jiems labiausiai patinka liūdnesnio tono, lyriški ir romantiški kūriniai, tiesa, pasitaiko ir periodų, kuomet jiems geriausiai klausosi ir linksmos dainos.

Pabaigai

Pateikėme astrologų pastebėjimus tarp žmogaus asmenybės ir muzikos. Nors tai nėra griežti principai, įdomu pasižvalgyti į tai, kas gali lemti mūsų mėgstamą muziką.