Muzikos pasaulis – dinamiškas ir įdomus. Atlikėjai nuolat leidžia puikius populiariuosius hitus, nesidrovi išleisti kūrybiškų muzikos klipų ir išreikšti savo kontraversiškų nuomonių įvairiais politiniais ar visuomeniniais klausimais.

Apžvelgti ir apibendrinti viską kas vyksta vienu metu, ko gero, būtų sudėtinga, taigi, šiandien nusprendėme pasižvalgyti po įdomiausius, būtent šio mėnesio įvykius muzikos pasaulyje.

Į sąrašą įtraukėme, mūsų nuomone patrauklius kūrinius ir albumus išeisiančius per 2021 metų Balandį.

Brockhampton – Roadrunner: New Light, New Machine

Šiuolaikinio Hip Hop’o ir R&B muzikos mėgėjai puikiai pažįsta grupę Brockhampton ir jos narių nestandartinį požiūrį į tai kaip turėtų skambėti repo muzika.

Jų kūryba – jautri, dinamiška ir drąsi turinti daug įtakos iš pop ir elektroninės muzikos erdvių, na o žodžiais grupė neretai gvildena savirefleksijos, asmeninių išgyvenimų, o kartais net ir tabu tematikas.

Toks kūrybos stilius, muzikos kritikus vertė jų muziką pavadinti alternatyviuoju hip hop’u.

Balandžio 9 dieną grupė išleidžia jau šeštąjį savo albumą per ketverius metus, pavadinimu „Roadrunner: New Light, New Machine“.

Jūsų ausims ir akims pateikiame pirmąjį singlą pavadinimu „Buzzcut“ iš naujojo grupės albumo.

Prince – Welcome 2 America

Legendinio atlikėjo Prince muzika – puikiai rezonuoja su milijonais klausytojų visame pasaulyje.

Itin talentingas multiinstrumentalistas savo kūryboje nebijojęs būti provokuojantis, jautrus, tačiau tuo pačiu metu gilus ir įžvalgus vertęs klausančiuosius šokti, dainuoti ar net verkti.

Nors šio atlikėjo netekome dar 2016 metais, jo paliktas neišleistos muzikos katalogas liko milžiniškas.

Todėl ištikimi fanai galės nekantriai laukti Liepos 30 dienos, kada muzikinėse platformose pasirodys jo dar 2010 metais įrašytas albumas „Welcome 2 America“.

Tam, kad žinoti ko tikėtis, šį mėnesį pasirodė pirmasis albumo singlas identišku pavadinimu. Kviečiame pasiklausyti:

John Lennon/Plastic Ono Band

Džono Lenono žmona Yoko, neseniai paskelbė, jog iš naujo bus perleistas jos vyro debiutinis albumas pavadinimu „John Lennon/Plastic Ono Band“. Tiesa, ši versija bus kur kas kitokia, apimanti žymiai platesnį dainų spektrą.

Naujoji kolekcija turės net 187 įrašus telpančius į 6 CD diskus, 2 Blu-ray formato diskus įskaitant ir lig šiol negirdėtas kūrinių versijas – demo įrašus, repeticijas ir netgi pokalbius tarp Džono ir jo žmonos įgyvendinant kūrybinį procesą.

Kadaise kritikai šį albumą laikė vienu iš Džono geriausių kūrybinių vaisių. Čia dainos pasižymi nedidele instrumentacija, įdomiomis struktūromis ir itin žaviu paprastumu.

Kolekcija turėtų pasirodyti Balandžio 16 dieną, na, o jau dabar turime galimybę pasiklausyti vieno iš kūrinių būsiančių albume.

Įvertinkite:

Pabaigai

Trumpai aptarėme keletą albumų/singlų pasirodysiančių jau Balandžio mėnesį.

Norėsite gauti licenciją šių kūrinių naudojimui viešai? Kreipkitės į mus.

Kaip žinia, viešas muzikos leidimas reikalauja specialios licencijos, tam, kad tai būtų atliekama legaliai.

Cherrymusic.lt komanda jūsų verslui gali rasti patį geriausią sprendimą atitinkantį visus jūsų lūkesčius.